Ułatwiamy życie rolnikom. Czasem firmom.

Odwiedzasz nas na wsi jako:

Witam w mojej wsi! Kiedy pracy na roli jest mniej zajmuje się szeroko pojętem konsultingiem. AgroWe to firma doradcza, czasem agencja interaktywna lub marketingowa. Firma, która opiera się na prawdziwym doświadczeniu – nie tylko moim, ale i setek innych rolników.

Robimy wszystko: od pracy na roli po analitykę, IT, due dilligence, marketing, copywriting, social media, organizację wydarzeń branżowych, analizy eksperckie, pozyskiwanie funduszy unijnych a nawet wytwarzanie karmy dla zwierząt z owadów! Jeśli zdarzy się, że na czymś się nie znamy, to z pewnością jeden z naszych partnerów ma doświadczenie w tym obszarze.

Co dotychczas udało się zrobić? Największa grupa dla rolników w polskim internecie, kilkadziesiąt milionów złotych w procedowanych funduszach unijnych, tysiące stron analiz i tekstów eksperckich, setki konsultacji ze startupami, dziesiątki profesjonalnych grup roboczych na poziomie Polski i Unii Europejskiej. Rzesze zadowolonych firm i rolników. Wyceniamy szybciej niż wykłada się gryka po azocie.

Zadzwoń teraz – 508744899. Albo jestem przy komputerze albo na maszynie w polu. W każdym razie mam słuchawkę w uchu i szybo od Ciebie odbiorę. Z chęcią podzielę się wiedzą – nawet za darmo. Nie chcesz dzwonić? Zostaw wiadomość pod adresem lukasz@agrowe.pl – sektor  czeka na Ciebie!