JESTEŚMY
ROLNIKAMI

Mamy własne gospodarstwa, dlatego rozumiemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Nasz zespół składa się z młodych specjalistów i ekspertów w szeroko pojętej branży agro.

MAMY
DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy z przedsiębiorcami sektora MŚP, dużymi firmami, jednostkami naukowymi oraz gospodarstwami rolniczymi. Zajmujemy się pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji na terenie całej Polski.

POSIADAMY
WŁASNE NARZĘDZIA

Stworzyliśmy aplikacje, które pozwolą Ci lepiej zarządzać swoimi inwestycjami oraz gospodarstwem! Lepsze zarządzanie inwestycjami i gospodarstwem to satysfakcja i osiąganie celów!

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą wspierającą pozyskiwanie finansowania kredytowego i dofinansowania w branży agro. Obszary naszej działalności:

➡ Doradztwo rolnicze w obszarach powiązanych z funduszami i rozwojem
➡Krajowy Plan Odbudowy
➡Krótkie Łańcuchy Dostaw
➡Działanie M16 Duża Współpraca
➡Ścieżka SMART
➡Działalność pozarolnicza
➡Szkolenia i konferencje

Na rynku działamy od 2020 roku.

20230903_111229
IMG_9027

Firma została założona przez absolwenta Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – Łukasza Czecha. Łukasz jest również rolnikiem, który doskonale rozumie potrzeby drugiego rolnika. W roku 2023 zajął I miejsce w konkursie na Innowacyjnego farmera w kategorii technologie.

” Innowacyjne technologie są tutaj stosowane na dużą skalę, a co jeszcze ciekawsze – często są one tutaj tworzone. […] Łukasz Czech tworzy właściwie konsorcjum zrzeszające m.in. rolników, na łącznej powierzchni ok. 3000 ha i jest liderem wielu różnych projektów.”

Karol Hołownia: Innowacyjny Farmer 2023: Tu powstają i są testowane nowe technologie

Aktualnie jesteśmy ok. 30 osobowym zespołem ekspertów z zakresu rolnictwa, innowacji, projektów i organizacji, IT oraz marketingu. Specyfika naszej firmy opiera się na połączeniu doświadczenia z entuzjazmem start-upu. Lubimy wyzwania, dlatego w prowadzonych projektach stawiamy na innowacje oparte na nauce. W tym celu współpracujemy z przedstawicielami sektora badawczo – rozwojowego.
20230511_165439

 

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?​

1. Bezpłatna konsultacja – omówienia predyspozycji do otrzymania dofinansowania, a to wszystko bez wychodzenia z domu!

2. Przystąpienie do prowadzenia wniosku – bez pobierania zaliczki. Do momentu otrzymania decyzji nasza pomoc jest bezpłatna!

3. Pozytywna decyzja wniosku – płatność. W przypadku odrzucenia wniosku ze względu na nasze błędy brak jakichkolwiek kosztów!​​

 

CO MÓWIĄ O NAS?

Krzysztof
Prezes firmy "Nasiona Ławrenowicz"

Mateusz
Przedstawiciel firmy "Wasat"

„Bardzo cenię sobie współpracę z AgroWe. Wyróżniają się tym, że są zawsze gotowi, aby doradzić, pomóc w podejmowanych inwestycjach oraz projektach tak, aby dla klienta było to jak najbardziej korzystne. Współpraca odbywa się bezproblemowo i jest na najwyższym poziomie. Polecam!”

kłosy

„AgroWe to prawdziwy „as w rękawie” dla rolników ubiegających się o dofinansowanie! Firma pomaga na każdym etapie przygotowywania wniosku, gdzie wykazuje się dużym profesjonalizmem i skutecznością. AgroWe to nie tylko partner biznesowy, ale również pewne wsparcie w osiąganiu sukcesów finansowych.”

Marcin
Przedstawiciel firmy "QED"

„AgroWe zaskakuje swoimi szerokimi kompetencjami w zakresie wiedzy formalnej jak i praktycznej wiedzy rolniczej, co sprawia że jest solidnym partnerem przy projektach związanych z rolnictwem. Ich profesjonalne podejście do pilnowania terminów i rozliczeń sprawia, że jako konsorcjant możemy skupić się głównie na naszej pracy badawczej, a nie biurokracji. Dodatkowo, wyjątkowo sprawną komunikację oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów wyróżniają AgroWe na rynku, co gwarantuje, że współpraca z nimi jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna.”

Dr hab. Irena Suwara (prof.SGGW) Dziekan WRiE SGGW

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą AgroWe. Firma oferuje szeroki zakres tematyczny projektów, co pozwala na prowadzenie wspólnie wielu badań naukowych. W projektach znajdują także pracę studenci i absolwenci kierunków rolniczych i nie tylko. Ponadto, współpraca z firmą stwarza możliwości odbywania praktyk dla studentów. Prezes i Pracownicy AgroWe odpowiedzialnie, rzetelnie i sumiennie realizują zadania wynikające ze współpracy, zawsze można liczyć na ich wsparcie i pomoc, są godni zaufania.”

ZDJĘCIA Z BADAŃ W TERENIE